خرید vpn

مزایای خرید Vpn

مزایای استفاده از vpn

 هکر‌ها هر روز افراد بیشتری را قربانی دست گل‌های خود می‌کنند. این موضوع خرید VPN (شبکه خصوصی مجازی) را امری ضروری میکند. در واقع، وی پی ان  با پاک کردن ردپای دیجیتال‌تان شما را در دنیای آنلاین نامرئی و ناشناس می‌سازد و به اصطلاح شما را به یک شبح آنلاین تبدیل می‌کند. فیلتر شکن اطلاعات شما را امن نگه می‌دارد و در نتیجه، سارقان دیجیتالی نمی‌توانند به اطلاعاتتان دسترسی داشته باشند. حتی اگر فکر می‌کنید شما یک شهروند مطیع قانون هستید یا هیچ چیز برای پنهان کردن ندارید، باز هم  استفاده از وی پی ان در حین اتصال به اینترنت خوب است.

مزایای خرید vpn

با این حال، بسیاری از مردم هنوز کنجکاو هستند که بدانند VPN دقیقا چیست و چه کار می‌کنند که ما در نوشته‌ای به آن پرداختیم ولی در این مقاله می‌خواهیم مزایای استفاده از فیلتر شکن را خدمت شما شرح دهیم.

مزایای فیلتر شکن

پاک کردن رد پا

اینکه گوگل تمام فعالیت‌های آنلاین شما را نگه می دارد و ردیابی می‌کند، خبری است که چندی پیش منتشر شد. تمام جستجو‌ها و فعالیت‌های شما در شبکه از طریق موتور جستجو مستند می‌شود. تعداد کمی از مردم با این مسئله مشکلی ندارند. اینجا جایی است که داشتن یک VPN به نجات شما می‌آید.

دسترسی به برنامه های مورد علاقه تان در کشورهای مختلف

با خرید فیلتر شکن، محدودیت‌های جغرافیایی برداشته می‌شوند. به عبارت دیگر، توانایی دسترسی به هر یک از برنامه‌ و سایت‌های مورد علاقه خود را در هر نقطه از جهان خواهید داشت. وی پی ان با تغییر آدرس اینترنتی شما کشور شما را پنهان می‌کند. برنامه‌های مورد علاقه خود و یا رویداد‌های ورزشی را دیگر از دست ندهید.

با خیال راحت از Wi-Fi عمومی استفاده کنید

بسیاری از مردم از خطر‌های مرتبط با Wi-Fi عمومی بی‌اطلاع هستند. Wi-Fi عمومی به هیچ وجه برای مرور محتوای خصوصی و محرمانه شما امن نیست چرا که بدون هیچ رمزگذاری به راحتی اجازه‌ی دسترسی به اطلاعاتتان را به هکر‌ها می‌دهد. این امر درمورد کارت‌های اعتباری و بانک نیز صدق می‌کند. به همین دلیل است که بسیاری از بانک‌ها به مشتریان خود در برابر استفاده از Wi-Fi عمومی برای دسترسی به حساب خود هشدار می‌دهند.

Wi-Fi عمومی به شدت نا‌امن هستند. با استفاده از یک VPN شخصی، همه خدمات و اتصالات خود رمزگذاری کنید و با خیال راحت از اینترنت رایگانی که مکان‌های عمومی در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید.

استفاده از vpn

دور زدن محدودیت های شبکه ها

مدارس، شرکت‌ها و دیگر مکان‌های خاص، برخی محدودیت‌ها را در برخی از صفحه‌های خاص وب ایجاد می‌کنند . با استفاده از وی پی ان می‌توانید این محدودیت‌ها را دور بزنید و به سایت‌هایی که می‌خواهید متصل شوید.

در تعدادی از حرفه‌ای نیز بهتر است هویت افراد در هاله ی ابهام باقی بماند در این موارد استفاده از VPN ضروری است. مانند :

  • تحقیقات بازاری در مورد رقیب کاری خود
  • خبرنگاران برای پوشش مسائل بسیار حساس مانند اثر گلخانه ای، جنگ، قاچاق انسان و غیره
  • کارآگاه بررسی کننده ی پرونده ی مجرمان اینترنتی
  • FBI

کلید انجام درست تمام این فعالیت‌ها ناشناس ماندن آن‌هاست و داشتن یک اتصال VPN برای آن‌ها بسیار ضروری است. با هزینه‌ی اندکی می‌توانید امنیت خود را تا حد زیادی بالا ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *