رفتن به محتوای اصلی
خرید وی پی ان ارزان ۲۰۱۶

خرید وی پی ان ارزان ۲۰۱۶

آیا امنیت آنلاین خود را به خاطر پول و هزینه زیاد آن رها کرده اید؟

اگر بله، پس جای درستی آمده اید این مقاله به شما کمک می کند تا انتخاب درستی داشته باشید.ما اینجاییم تا به شما بگوییم که چگونه بدون صرف پول زیاد می توانید از امنیت حریم خصوصی آنلاین خود اطمینان حاصل کنید. همه کاربران هوشمند اینترنت می دانند که بهترین راه حل برای حفاظت از امنیتشان خرید VPN است، که نه تنها شما را مقابل تهدیدات سایبری در حال رشد در فضای مجازی محافظت می کند بلکه دستیابی به تمام مطالب سایت های مسدود شده را فراهم می کند. نکته آنجاست که بسیاری از خدمات VPN های شرکتی گران بوده و از بودجه کاربران خارج هستند ، بعلاوه کاربران از خطرات استفاده از خدمات VPN رایگان نیز آگاه هستند، به همین دلیل است که بسیاری از کاربران هنوز مردد هستند و برای انتخاب بهترین و ارزان ترین ارائه دهنده ی سرویس وی پی ان برای افزایش امنیت آنلاین خود حساسیت به خرج می دهند.

 

 به علت افزایش زیاد تهدیدهای سایبری در چند سال گذشته ،حفظ امنیت برای هر یک  از کاربران اینترنت در سطح جهان امری مهم است . وی پی ان راه حل نهایی برای حفظ امنیت و کاهش هر گونه احتمال حملات سایبری به شمار می رود . با توجه به افزایش تقاضا برای خرید فیلتر شکن ، بسیاری از ارائه دهندگان فیلتر شکن رایگان یا ارزان قیمت در بازار برای جذب مشتری ، ادعا بهترین بودن را می کنند ، اما شما باید بسیار محتاط و دقیق عمل کنید چرا که نمی خواهید با خرید وی پی ان جهت حفظ حریم خصوصیتان در اینترنت هم از لحاظ مالی هزینه کنید و هم اطلاعات حساس و محرمانه خود را به واسطه ضعف در موارد امنیتی ارایه دهنده این سرویس از دست بدهید . نقاط آسیب پذیر میتوانند به راحتی توسط هکرها و یا دیگر مهاجمان سایبری برای سو استفاده بکار گرفته شوند.پس هوشمندانه عمل کنید و فرصت خرابکاری و استفاده از این اطلاعات محرمانه را به افراد سود جو ندهید.

بهترین و ارزان ترین وی پی ان

لحظه ای که به اینترنت متصل می شوید و بدون هیچ سپر حفاظتی از آن استفاده می کنید ، ممکن است ندانسته در معرض بسیاری از تهدیدات سایبری قرار بگیرید که حتی نمی توانید تصور کنید چقدر خطرناک هستند . با افزایش استفاده از اینترنت در بسیاری از دستگاه ها به غیر از رایانه های شخصی، مانند تلفن های هوشمند، تبلت، لپ تاپ و غیره خطر حمله ی سایبر نیز به مراتب چندین برابر شده ، چراکه برخی افراد برای خواسته های شیطانی خود با استفاده از اینترنت ، سایر مردم را از راه هک کردن و ارسال هرزه نگاره هدف قرار میدهند، به طوری که سرقت میلیون ها دلار هر سال توسط سارقین اینترنتی در سطح جهان گزارش می شود. پس به جای انکه خود را به یک قربانی هک و یا اسپم تبدیل کنید ، می توانید با استفاده از  وی پی ان ارزان و کارا که هزینه اندکی دارند ، هکرها و اسپمر ها را دور نگه دارید. نحوه حفاظت از هویت آنلاین شما به صورت پنهان کردن آدرس اینترنتی واقعیتان در فضای مجازی است به طوری که قابل ردیابی نباشید و کسی نتواند فعالیت های آنلاین شما را ردیابی کند.

فرار از برنامه های نظارت

دولت ها در سراسر جهان با بکارگیری برنامه های نظارت جمعی ،  تمام  فعالیت های آنلاین کاربران سراسر کشور را تحت عنوان امنیت ملی توسط سازمان های نظارت ثبت می کنند. این کار مفهوم حریم خصوصی افراد را تغییر میدهد ، هر کاری که شما آنلاین انجام دهید که توسط سازمان های نظارت مانند NSA، GCHQ، و CSIS که به ترتیب در ایالات متحده آمریکا، انگلستان، کانادا هستند تحت نظارت قرار می گیرد . این وضعیت برای همه در سراسر جهان که به حریم شخصی اهمیت میدهند آزار دهنده است . هیچ یک از کاربران اینترنت در سطح جهان نمی خواهد که فعالیت هایش در ۲۴ ساعت شبانه روز ثبت و بررسی شود و یا آنها همانند مجرمان برخورد شود. شما می توانید بهترین و  ارزان ترین VPN ها را برای فرار کامل از برنامه نظارت جمعی کشور استفاده کنید ، این فیلنر شکن ها با رمزنگاری داده های شما از طریق تونل امن ساخته شده ، شما را کاملا  از چشم جاسوسی برای پیگیری و نظارت بر فعالیت های آنلاین پنهان می کنند.

اتصال سریع اینترنت

بسیاری از کاربران اینترنت در سراسر جهان بینندگان کانال های پخش زنده و دنبال کنندگان فیلم ها، نمایش های تلویزیونی ، برنامه های کودک هستند. اما برخی از VPN های رایگان و یا مقرون به صرفه ، سرعت اتصال به اینترنت را کاهش می دهند .

 

 

امنیت فیلتر شکن

ارائه دهندگان فیلتر شکن ارزان ، با بررسی ۲۴ ساعته ، از دستگاه شما در برابر تمام نرم افزارهای مخرب، جاسوس افزارها، ویروس ها مراقبت می کند و تمام رباتهای مشکوک، محتواهای خطرناک را بلوک می کند و هر گونه حمله احتمالی به واسطه ی  ویروس ها، تروجان ها یا نرم افزارهای جاسوسی را به شما هشدار می دهد و سیستم امنیتی دستگاه شما را افزایش می دهد.

دسترسی به تمام محتوای مسدود شده

 VPN های ارزان نه تنها شما را از تهدیدات سایبری حفظ می کنند و ناشناس نگهتان میدارند ، بلکه اجازه می دهند تا به تمام محتوای جغرافیایی مسدود شده ، وب سایت هایی با محدودیت جغرافیایی یا کانال های مورد علاقه خود مانند Netflix، Hulu و Hulu ، سایت هایی مانند آمازون و غیره و یا وب سایت های شبکه های اجتماعی محبوبتان مانند فیس بوک، توییتر، یوتیوب و غیره دسترسی داشته باشید . با وی پی ان می توانید به همه چیز از هر کشوری از جهان دسترسی داشته باشید.

VPN ارزان

یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) ، لایه ای حفاظتی و امنیتی است که مانند یک سپر کار می کند و با تغییر آدرس اینترنتی ( IP Address ) اصلی شما به یک آدرس اینترنتی دیگر ، شما را به طور کامل بر روی شبکه اینترنت غیر قابل ردیابی می کند ، تمام داده هایتان را رمز گذاری می کند ، اتصال از طریق یک تونل امن برقرار می شود که فعالیت های آنلاین شما را پنهان می کند  و شما را به فردی ناشناس تبدیل می کند تا بدون ترس با آزادی و امنیت کامل از اینترنت استفاده کنید.

وی پی ان ارزان می تواند خوب باشد

 

 

ممکن است تعجب کنید که اگر تمام این مزایا را می توان  توسط یک VPN ارزان داشت پس چرا هزینه اشتراک ماهانه VPN های دیگر کمی گران هستند؟ پاسخ بسیار ساده و منطقی است، همه وی پی ان با کیفیت  و قابل اعتماد و خوب در بازار کمی گران هستند چراکه آنها نه تنها ویژگی های اساسی امنیتی که قبلا در مقاله ذکر شد فراهم می کنند ،  بلکه برخی مزایای اضافی دیگر را هم دارند و به همین دلیل است که آنها کمی گران تر از یک VPN ارزان هستند که تنها ویژگی های اساسی امنیتی را به مشتری ارایه می دهد . اکنون باید ذهنتان روشن باشد که فیلتر شکن ارزان یک واقعیت است.

خرید وی پی ان ارزان

اگر چه ما در حال حاضر در جدولی بهترین ارائه دهندگان VPN ارزان را به شما معرفی کردیم اما شما باید هر زمان که می خواهید یک سرویس VPN ارزان را انتخاب کنید ویژگی های زیر را مد نظر قرار دهید؛

  • قابلیت اطمینان

وی پی ان ارزان باید در تمام ساعات شبانه روز هوشیار و آنلاین باشند به این ویژگی آپ تایم بودن VPN گفته می شود که پینار وی پی ان دارای ۹۹٫۹۹٪ آپ تایم هستند و همیشه آنلاین و فعال می باشند به طوری که شما می توانید از مزایای امنیتی انها در هر زمان و از هر نقطه سود ببرید.

  • سرعت اتصال

هیچ کس نمی خواهد با استفاده از یک VPN با سرعت پایین، اتصالی به کندی سرعت لاک پشت داشته باشد ،پینار وی پی ان سرعت اتصالی پایدار را فراهم می کند تا از طریق پروتکل امن تمام فعالیت های اینترنتی خود را بی وقفه انجام دهید.

  • تعداد سرورهای فعال

برای اطمیان از کیفیت سرعت اتصال و دسترسی تان ،  شما باید قبل از اشتراک در VPN به تعداد سرورهای فعال یک سرویس دهنده VPN دقت کنید. خدمات دهندگان ارزان وی پی ان بیشترین تعداد سرویس دهنده فعال را در مناطقی مانند ایالات متحده آمریکا، انگلستان، استرالیا، کانادا، اروپا و غیره قرار دارند.

  • پشتیبانی مشتریان

گرچه از یک سرویس ارزان VPN استفاده می کنید اما در صورت بروز هر گونه مشکل کارکنان پشتیبانی موظفند با مشتری مودب برخورد کرده و مشکل را در اسرع وقت حل برطرف نمایند.

بعد از این همه بحث ، هم اکنون از تمام مزایای افزایش امنیت آنلاین خود با قیمت مناسب آگاه هستید، آیا سوال دیگری باقی مانده است ؟ امروز یک VPN ارزان و امن را برای خود و رهایی از تمام تهدیدات اینترنتی انتخاب کنید.

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا