رفتن به محتوای اصلی
چگونه قفل تلگرام در ایران را بشکنیم | شیوه رفع مسدودیت تلگرام

چگونه قفل تلگرام در ایران را بشکنیم | شیوه رفع مسدودیت تلگرام

تلگرام در ایران مسدود شده است. به همین علت است که اکثر شما در گوگل سرچ می کنید چگونه می توان تلگرام را در ایران از حالت مسدود بودن دربیاورید. آزادی مربوط به ارتباطتان درست مانند روسیه از شما گرفته شده است. اما تنها تفاوتش با روسیه که اخیرا در مورد آن نوشته ایم این است که سانسور در روسیه به اندازه  ایران و چین نمی رسد. ایران یک معضل است. آزادی بیان شما بدون در نظر گرفتن تلگرام در زمان ایران از شما سلب شده است. در مقاله زیر برای شما دوستان گرامی توضیح می دهیم که چگونه قفل تلگرام در ایران را بشکنیم و شیوه رفع مسدودیت تلگرام در ایران چگونه است.

دولت ایران قبلا از این سیستم استفاده می کرد که ارزش این شیوه را نشان می دهد، از هم اکنون به بعد هم دولت و هم شما می توانید از آن استفاده کنید.  آیا این بدان معناست که شما آزادی خود را از دست داده اید؟ نه اینگونه نیست.

با این شیوه تلگرام می تواند قابل دسترسی باشد. اما برای انجام این کار، تمام دوستان شما که در ایران از طریق تلگرام در تماس هستند و در ایران زندگی می کنند، باید این پست را ببینند. اگر قصد کرده اید تلگرام را در ایران از مسدودی خارج کنید باید به دوستانتان نیز بگویید. اگر دوستانتان این ارتباط را ندارند با چه کسی می خواهید این ارتباط را برقرار کنید؟

چندین مرحله برای رفع مسدودیت تلگرام در ایران وجود دارد. اما قبل از اینکه ما به چگونگی رفع مسدودی تلگرام در ایران برسیم، بیایید به این موضوع بپردازیم که چرا تلگرام مسدود شده است؟

چرا تلگرام در ایران مسدود شده است؟

اولین علت این است که تلگرام به عنوان یک ابزار برای اعتراضات ضد دولتی استفاده می شود.

تلگرام در سال جاری در حالی مسدود شد که تظاهرات ضد دولتی در ایران ادامه داشت. زمانی که یک حریم خصوصی وجود داشته باشد، شما نمی توانید به صفحه و یا کانالی که معترضین در آن جا حضور دارد  می کنند یا قصد دارند تا اهداف خود را در آن جا  انجام دهند دسترسی داشته باشید. و این کار قدرت شما را محدود می کند.

در حال حاضر، این مسدودیت با یک راه حل جایگزین پیشنهاد شده توسط دولت ایران دائمی به نظر می رسد.

ایران پیشنهاد می کند که مردم از یک برنامه دیگر که بسیار شبیه تلگرام است استفاده کنند. زمانی که مشکل با یک کشور در مورد سانسور باشد برنامه پیشنهادی وی اپلیکیشنی است که شما در هنگام استفاده از آن برنامه به طور قطع زیر نظر قرار گرفته و جاسوسی می شوید.

و این تمام دلیل این است که چرا تلگرام که محبوبیت زیادی  بین مردم دارد مسدود شده است. مردم به دنبال برنامه ای بودند که در ایالات متحده ساخته نشده باشد و هیچ دولتی نتواند آن را کنترل کند.

آنچه شما باید برای رفع مسدودیت تلگرام در ایران انجام دهید. برای لغو تلگرام در ایران، شما بایدخارج از ایران باشید. این تنها راه برای انجام این کار است. اگر چه این کار آسان نیست اما  شما قصد ترک کردن کشور را ندارید. شما می توانید تلگرام را در ایران بدون اینکه از ایران بیرون بیایید و یا به جای اینترنت فکر می کنید که شما در ایران نیستید رفع مسدودیت کنید.

تلگرام  مسدود شده است زیرا اینترنت شما را به عنوان کسی که در ایران است  می بیند.

اما اگر اتصال اینترنت شما از طریق یک سرور مجازی در یک کشور دیگر اتفاق بیوفتد، این اتفاق رخ نخواهد داد و نمی تواند تلگرام را مسدود کند و در نتیجه شما در ایران نخواهید بود. اینرفع مسدودیت تلگرام کاملا عملی است و کار سختی نیز نیست.

رفع مسدودیت تلگرام در ایران چگونه است؟

برای رفع مسدودیت تلگرام در ایران از طریق اینکه در فضای اینترنت فرض شود شما در یک کشور دیگر هستید، باید از یک شبکه مجازی استفاده کنید. این همان دلیلی است که چرا VPN یک شبکه خصوصی مجازی است.

VPN نه تنها اجازه می دهد که شما مجازا در یک کشور دیگر باشید بدون اینکه در حقیقت آنجا باشید، بلکه برای شما حریم خصوصی  با بالاترین سطح امنیت که در همه جا مورد نیاز بوده و در ایران نیز مورد نیاز است، فراهم می کند.. ما به شما رمزگذاری ۲۵۶ بیتی با کلید DH-2048 بیتی ارائه می دهیم که در سطح رمزگذاری  استفاده شده در دولت ایالات متحده قرار دارد.

اگر شما به یکی از سرورهای ما که شامل کشورهایی نباشد که در آن ها تلگرام مسدود شده است، می توانید تلگرام را در ایران رفع مسدودیت کنید. و اگر دوستان از این روش استفاده کنند، دوستان شما نیز قادر به این کار خواهند بود.

از سوی دیگر وی پی ان با هر سرویس دیگری که در ایران مسدود کند، کار می کند.

چگونه  PrivateVPN را تنظیم کنیم تا در ایران رفع مسدودیت تلگرام را انجام دهیم؟

  • بر روی دکمه خرید در بالا و سمت راست صفحه کلیک کنید و سپس با انتخاب برنامه، ایمیل و رمز عبور و فرم پرداخت ( ما همچنین بیت کوین را نیز قبول می کنیم ) را پر کنید.
  • پس از آن، در مورد دانلود مشتری ما است. شما می توانید این کار را با رفتن به پایین صفحه و کلیک بر روی دکمه دانلود انجام دهید. شما همچنین می توانید برای برنامه های ما در فروشگاه Google Play، Amazon Appstore و Apple Store App جستجو کنید.
  • اگر برنامه خود را داشته باشید، اکنون کافی است اطلاعات حساب خود را ارائه دهید و به یکی از سرورهای ما متصل شوید، سپس تلگرام برای شما کار خواهد کرد.

بهترین VPN برای آیفون XS برای رفع مسدودیت تلگرام

آیفون جدید XS خریده اید؟ یک گوشی جدید، یک شروع جدید می تواند باشد؟ در حالی که شما ممکن است گوشی خود را به تازگی و تنها به  اندازه دو هفته پیش خریده باید بگوییم که مهم نیست و  بهترین VPN برای آیفون XS همیشه در دسترس خواهد بود.

بنابراین بهترین VPN برای آیفون XS چیست؟ بهترین VPN برای iPhone XS باید بتواند به شما برای دسترسی به تمام سیستم عامل هایی که می بینید بدون در نظر گرفتن این که در کدام کشور هستید فراهم کند.

اگر شما یک تلفن ۱۰۰۰ دلاری و یا بیشتر در اروپا خریداری کنید، انتظار می رود که آن را به بالاترین سطح برسانید و در حالی که صفحه نمایش OLED ممکن است هنوز بهترین آیتم  آیفون باشد، اما مهم است که به امکانات مناسب دسترسی داشته باشید.

بهترین VPN برای iPhone XS باید بتواند به شما برای دسترسی به تمام سیستم عامل هایی که می بینید بدون در نظر گرفتن این که در کدام کشور هستید فراهم کند. این موضوع فقط برای VPN هایی نیست که در سرورهای موجود در ایالات متحده داشته باشد. سرورها نیاز به کار با سیستم عامل دارند و PrivateVPN سرورهایی را فراهم می کند که فقط با Netflix آمریکایی کار نمی کنند بلکه با سرورهای سوئدی و اسپانیایی با ده ها نفر دیگر، PrivateVPN از مناطق Netflix بیشتر حمایت می کند و کل کتابخانه Netflix را بر روی تلفن شما راه اندازی می کند. و این مهم است به عنوان Netflix آمریکایی بیشتر از نشان می دهد و فیلم، اما همه آنها را ندارد.

البته، بهترین VPN برای آیفون XS فقط در مورد حمایت از Netflix نیست. DAZN یک پلت فرم اشتراک زنده است که تنها با مقدار بسیار کمی از خدمات VPN پشتیبانی می شود. PrivateVPN آن را پشتیبانی می کند.

و اجازه ندهید Hulu و American آمازون نخست را فراموش نکنید. و بله، برای دوستداران بی بی سی، PrivateVPN نیز از iPlayer بی بی سی پشتیبانی می کند.

اگر به دنبال بهترین VPN برای آیفون XS برای رفع مسدودیت تلگرام هستید، سرگرمی مهم است. این یک گوشی بزرگ است شما نیاز به دسترسی به همه چیز ممکن است.

 

بیشتر بخوانید : آموزش افزایش سرعت وی پی ان

 

بهترین VPN برای آیفون XS  باید شما را ایمن نگه دارد

آیا شما نگران اطلاعات خود هستید؟ خبر خوب این است که اکثر دولت ها برای بررسی اطلاعات شخصی شما اهمیتی قائل نیستند، و برای این کار باید از آن ها متشکر باشیم، نه؟ و در این مثال، این دولت نیست که مشکل زاست، اما اغلب همیشه کسی که شما را دوست ندارد، مشکل ساز خواهد بود.

برای محافظت از خود، باید با استفاده از یک VPN که IP شما را تغییر می دهد، برای این کار اقدام کنید. با این کار اقدامات خوبی انجام می دهید، اما این کافی نیست. رمزگذاری یک کار بزرگ برای این امر است، اما نوع رمزگذاری نیز در درجه اهمیت بالاست، و PrivateVPN همراه با رمزگذاری ۲۰۴۸ بیتی با AES-256 برای شما بالاترین سطح رمزگذاری موجود در بازار را ارائه می کند. این همان سطحی از رمزگذاری است که  نظامیان از آن استفاده می کنند و می تواند برای شما حفاظتی کامل باشد.

رمزگذاری اساسا باعث می شود داده هایی که قابل خواندن نیستند ارسال شوند. و این کار از شما محافظت خواهد کرد، به خصوص اگر به شبکه های رایگان Wi-Fi متصل شوید زیرا آنها “رایگان” هستند. اگر شما به یک شبکه open وصل شوید و از VPN استفاده نکنید، هر کسی می تواند اطلاعات را از شما سرقت کند.

اما مهمتر از همه در مورد امنیت و ایمنی، بهترین VPN برای آیفون XS  باید از همه راه های نفوذه به گوشی شما محافظت کند، زیرا اگر چیزی به بیرون درز کند، تمام اقدامات احتیاطی انجام شده پوچ شده و نچیز خواهد بود.

به همین دلیل است که  می توانید از امنیت راه های ورود IP6 با ما استفاده کنید. به همین دلیل است که زمانیکه اینترنت شما متوقف خواهد شد  VPN  تان نیز قطع می شودو همچنین در صورتی که شما در یک سایت ممنوع هستید که نباید به آن دسترسی داشته باشید، به شما کمک می کند. فراموش نکنید حالت Stealth نیز برای شما در دسترس خواهد بود. با این حالت شما می توانید از PrivateVPN در کشورهای ممنوعه مانند چین استفاده کنید.

آیا بهترین VPN برای آیفون XS نیاز به اعتماد دارد

آیا می توان به PrivateVPN اعتماد کنید؟ پشتیبانی مشتری جایزه – برنده را پیدا کنید، و خواهید دید!

اینکه به یک شرکت اعتماد کنید تا امنیت شما را در اینترنت حفظ کند کمی دشوار است، به ویژه با تاریخچه سیاه خدمات VPN که اطلاعات مشتریانشان را در اختیار پروایدرهای اینترنت برای دسترسی قرار می دهند. به همین دلیل محل خدمات VPN بسیار مهم است. تنها راه مطمئن برای اینکه بتوانید به آن اطمینان داشته باشید، این است که به طور قانونی امکان سرویس VPN برای ذخیره سیاهه های مربوط وجود نداشته باشد.  چرا PrivateVPN؟ این وی پی ان در سوئد قرار دارد که بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی را داراست.

برای بررسی بهترین VPN برای آیفون XS نباید سرعت فراموش شود

حقیقت این است که مگر اینکه ارائه دهنده اینترنتی شما سایت های خاصی را برای شما کندتر کند، یک VPN نمی تواند سرعت عمل شما را افزایش ندهد، اما بهترین VPN برای آیفون XS سرعت شما را کند نخواهد کرد. چیزی  که شرکت های VPN در ارائه آن همیشه شکست خورده اند فراهم نمودن ظرفیت های اینترنتی خود از شرکت های میزبان به جای ارائه دهندگان خدمات ترانزیت مستقیم IP است.

PrivateVPN سرعت لود صفحه ها را سریعتر نخواهد نمود، اما در سرعت اینترنت شما جیزها را برای شما نگاه می دارد.

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا