رفتن به محتوای اصلی
آموزش کریو در ویندوز

آموزش کریو در ویندوز

سرویس کریو ، یکی از سرویس های vpn پرطرفدار به شمار می رود که اتصالی راحت و بدون مشکل را برای کاربر فراهم می کند ، کریو ( kerio ) از دو پروتکل PPTP VPN و IPsec NAT بهره گرفته و در نهایت امنیت را برای شما به ارمغان می آورد ( در مقاله ی vpn چیست ، در مورد این دو پروتکل به صورت کامل صحبت شده است ). در ادامه به آموزش استفاده از کریو در سیستم عامل ویندوز می پردازیم که با توجه با آمار و بررسی های انجام شده ، به این نتیجه رسیدیم که درصد بالایی از کاربران این فیلتر شکن از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنند.

آموزش استفاده از کریو در ویندوز

در ابتدا شما نیاز به کانکشن کریو ( kerio client ) دارید که باید از لینک زیر دریافت کنید ، البته توجه داشته باشید که کانکشن را طبق سیستم عامل خود دریافت و نصب نمایید ( کریو برای هر سیستم عاملی ، یک کانکشن جداگانه ارائه کرده است ، دقت کنید تا به اشتباه دانلود نکنید که هنگام نصب با مشکل رو به رو خواهید شد ) . کاربرانی در این کانکشن را در گذشته نصب کرده اند نیازی به دانلود مجدد ندارند ، البته به تصویر زیر دقت کنید ، کانکشن باید مشابه تصویر باشد.

بعد از نصب کانکشن ، برنامه را اجرا کنید و با چنین صفحه ای رو به رو خواهید شد :

آموزش کریو در ویندوز

طبق توضیحاتی که در درج شده است ، در قسمت ” server “ ، یکی از سرور های دریافتی هنگام خرید کریو را وارد نمایید ، قسمت های ” Username “ و ” Password “ نیز مشخص است و این اطلاعات نیز همانند سرور از صفحه خرید و ایمیل خرید شما قابل دریافت است.

  • توجه داشته باشید که نام کاربری و رمز عبور و آدرس سرور ها ، با حروف کوچک لاتین و بدون خط فاصله اضافی در میان و قبل و بعد فیلد ها باشند.

در صورت اطمینان خاطر از صحت اطلاعات وارد شده در کانکشن ، گزینه ” Connect ” را کلیک کنید، که چنین پیامی نمایان شود :

آموزش استفاده از کریو در ویندوز

در این مرحله نیز ، طبق تصویر عمل کنید .

آموزش کریو در windows

سپس با چنین تصویری رو به رو خواهید شد که نشان دهنده ی اتصال موفق است :

آموزش نصب کریو

برای قطع کردن کریو نیز می توانید روی گزینه ” DisConnect ” کلیک کنید تا اتصال شما قطع گردد .

در صورتی که هنگام اتصال با کریو با مشکل رو به رو شده اید و قادر به استفاده نیستید به آموزش حل مشکلات احتمالی کریو مراجعه نمایید و یا مشکل خود را با قسمت پشتیبانی در میان بگذارید.

سرویس های kerio که توسط پینار وی پی ان ارائه می شوند دارای چندین سرور از کشور های پرطرفدار مانند آلمان ، انگلستان ، ایالات متحده آمریکا ، هلند و چندین کشور دیگر هستند که نیاز های کاربران را رفع خواهند کرد و اگر درخواست کاربران برای کشور خاصی ارسال شود و در لیست سرور های ما نباشد ، قطعاً تهیه و سرویس کریو از کشور مورد نظر ارائه خواهد شد.

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا