خرید vpn

VPN برای آندروید

آموزش PPTP و L2TP در آندروید

از محبوب ترین سرویس های VPN برای کاربران موبایل سرویس فیلترشکن PPTP و L2TP می باشند زیرا حتی افراد مبتدی نیز بدون داشتن دانش اولیه از موبایل می توانند با مشاهده چند عکسی آموزشی و بدون نصب نرم افزار خاص و تنظیم آن ، اقدام به تنظیم سرویس های PPTP و L2TP شوند. فیلترشکن L2TP یک سرویس رمزگذاری شده می باشد که در مقایسه با سرویس PPTP که از رمزگذاری خاصی استفاده نمی کند امنیت بالاتری دارد و همچنین در بعضی از مواقع سرویس L2TP سرعت بالاتری دارد و پیشنهاد ما بعد از خرید vpn تست هر دوی این سرویس ها می باشد. کاربران اسمارت فون ها بیشتر تمایل دارند بدون نصب نرم افزاری خاص بر روی گوشی خود از فیلترشکن استفاده کنند و این امر دلایل مختلفی دارد که به صورت مختصر به ۳ دلیل در اینجا بسنده می کنیم :

  • مبتدی بودن شخص و عدم توانای در نصب و تنظیم نرم افزار فیلترشکن
  • ترس از جاسوسی بودن نرم افزار و انتشار مطالب شخصی موجود در اسمارت فون
  • تداخل کارایی نرم افزار vpn با دیگر نرم افزار های نصب شده بر روی گوشی همراه

در ادامه آموزش نصب PPTP و L2TP در اندروید را برای شما توضیح خواهیم داد. در هر صورت سرویس های PPTP و L2TP ، فیلترشکن های محبوبی هستن که در بعضی از کشور ها دچار محدودیت می شوند و چاره ای به استفاده از نرم افزار های فیلترشکن نیست اما در شرایط عادی بی شک محبوب ترین تانل انتفال اطلاعات امن در بین استفاده کنندگان عادی و حرفه ای اسمارت فون ها می باشند.

آموزش راه اندازی PPTP در آندروید

برای تنظیم فیلترشکن PPTP ابتدا وارد Setting شده و بر روی قسمت More ضربه می زنیم

آموزش pptp برای اندورید

سپس وارد قسمت ” VPN ” شوید

نصب vpn pptp برای اندروید

در مرحله سوم Add VPN Netwrok رو بزنید و یا بر روی علامت + بالا ضربه بزنید

تنظیم pptp بر روی اندروید 4

در مرحله چهارم سروری که هنگام خرید vpn تحویل شما داده شده است را در قسمت مشخص شده وارد کنید و دقت کنید که تیک PPP Encryption غیرفعال باشد و بعد از وارد کردن اطلاعات طبق عکس Save را بزنید.

تنظیم سرور pptp در اندروید

حال کانکشن شما جهت اتصال به فیلترشکن PPTP ساخته شده دوباره مانند مرحله اول و دوم به Setting رفته و به قسمت More برید و وارد قسمت VPN شوید

نصب فیلترشکن pptp برای اندروید

نصب وی پی ان pptp برای اندروید

در صورتی که قصد تغییر آدرس سرور را دارید ، چند ثانیه دست خود را بر روی کانکشن ساخته شده نگه داشته و گزینه ویرایش شبکه یا Edit Network را بزنید و بعد از تغییر دوباره Save کنید.

در این مرحله کانکشنی که به نام Pinar VPN – PPTP را انتخاب کنید.

فیلترشکن L2tp در اندروید

بعد از ضربه زدن بر روی Pinar Vpn – PPTP طبق عکس زیر یوزرنیم و پسورد خریداری شده از سایت رو وارد کنید و تیک Save Account Information رو بزنید

نصب VPN L2TP در اندروید

در نهایت طبق عکس زیر مشاهده می کنید که با موفقیت متصل شدید.

تنظیم VPN L2TP در اندروید

آموزش L2TP در آندروید

در صورتی که به در دلیلی با سرویس PPTP به مشکلی بر خوردید و یا محدودیت هایی روی پورت این سرویس اعمال شد ، می توانید از L2TP استفاده کنید. برای تنظیم سرویس L2TP همانند PPTP وارد Setting شده سپس به قسمت More و بعد به قسمت VPN رفته و جهت ساخت کانکشن جدید Add More Network و یا علامت + بالا رو میزنید و طبق عکس زیر کانکشن خود را تنظیم می کنید.

نصب فیلترشکن L2TP برای اندروید

تمامی مراحل فعال سازی همیشگی VPN همانند PPTP می باشد. در صورتی که با مشکلی رو به رو شدید ، حتماً آن را با قسمت پشتیبانی در میان بگذارید ، خوشحال می شویم تا مشکل شما را حل کنید.

برای این نوشته 3 نظر ثبت شده

  1. امتیاز دهی: آموزش Openvpn در آندروید | خرید vpn | خرید فیلتر شکن

  2. امتیاز دهی: آموزش نصب cisco در آندروید | خرید vpn | خرید فیلتر شکن

  3. امتیاز دهی: دانلود فیلتر شکن قوی برای اندروید - Pinar VPN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *