رفتن به محتوای اصلی
نکات ایمنی دورکاری | چگونه امنیت فریلنسر تامین می شود

نکات ایمنی دورکاری | چگونه امنیت فریلنسر تامین می شود

از انجا که کار در خانه ( دورکاری ) به چیزی رایج بدل شده است باید چند موضوع در مورد ایمنی ان را به خاطر بسپارید. در مقاله زیر در مورد موارد ایمنی دورکاری یا همان کار در خانه در اختیار شما قرار می دهیم که بسیار و مهم هستند با ما همراه شوید.

کجایی و چگونگی کار کردن ما در حال تغییر است

چه ان را روند طبیعی تکامل فرهنگ تجاری  یا سبک تازه اقتصادهای حساس و یا حتی ان را نتیجه ناگزیر جامعه اینترنت بنامید درست گفته اید . این راه حل جدید جهان برای ما می باشد تا بتوانیم به وظایف خود در فضای راحت هتل ها ، رستوران ها یا فرودگاه ها عمل کنیم . وای فای همگانی به سرعت ” تسهیلات تجملاتی ” را کنار زده است و وارد “ضرورت روزانه” برای نیروهای کار امروزی شده است . امنیت سایبری در نتیجه امروز به موضوعی مهم برای همگان تبدیل شده است .

یک گزارش از سوی Intuit نگاهی به موضوعات اماری ، اجتماعی ، اقتصادی و تکنولوژی امروزه انداخته است و درباره این که انها در دهه بعدی چگونه خواهند بود توضیح داده است . این پروژه نشان می دهد که ما به خاطر تکنولوژی بر پایه کلود در حال یک اختراع دوباره محل کار هستیم که کمپانی ها از کارمندان فول تایم کمتری استفاده می کنند و بیشتر دورکاری و فریلنسی کار می کنند . گزارشات می گوید که امروزه ۲۵ تا ۳۰ درصد نیروی کار مشروط و اتفاقی هستند و ۸۰ درصد شرکت های بزرگ نقشه دارند تا در سالهای اینده تا استفاده از فضای کاری بازتر و منعطف تر را گسترش دهند .

بیشتر بخوانید : ترکیه vpn و tor را مسدود کرد

ضرورت شبکه های وای فای امن

اینها چیزهای هیجان انگیزی هستند چون حرکت جدید با خود فرصت جدید می اورد اما بیایید عهد ببندیم که هنگام استفاده از وای فای همگانی بیشتر مواظب باشیم و باهوش تر عمل کنیم . برای هکرها و مجرمان سایبری بسیار ساده است تا وای فای همگانی را هک کنند و از افراد متصل به ان جاسوسی کنند . افرادب که دورکاری می کنند بیشتر مراقب باشند.

یک دردسر که ظاهر شده است و ان زمانی است که مجرمان سایبری شبکه های تله را در جاهایی می گذارند که مراجعین موقت وارد ان می شوند . اگر نام شبکه قانونی و معقول باشد و شما نیز با ان محیط نااشنا باشید ممکن است ان شبکه درستی فرض کرده و وارد ان شوید . زمانی که این کار را انجام دهید مجرمان سایبری به راحتی فعالیت های اینترنتی شما را دریافت و رهگیری خواهند کرد .

برای امنیت دورکاری به چه ابزاری نیازمندیم

اما شما مشغول هستید و زمان کافی را برای بررسی نت و شبکه را ندارید . برای همین است که همه ما به احتیاطات هایی نیاز داریم تا شما را از وجود خطر اگاه کند . از طریق این دو ابزار ضروری برای کارهای از راه دور خود استفاده کنید .

ابزار ضروری شماره ۱ : وی پی ان

دلایل زیادی برای استفاده ار وی پی ان وجود دارد که کمترین این است که به طور خودکار از اطلاعات شما محافظت می شود حتی اگر شما بی احتیاطی کنید . وی پی ان به شما یک اتصال خصوصی به اینترنت می دهد و مانند یک راننده خودکار برای شما در بزرگراه اینترنت عمل می کند .

ابزار ضروری شماره ۲ : انتی ویروس

این ابزار به خوبی زمانی که دزدها و جاسوس ها امنیت شما را تهدید می کنند سیستم را قطع کرده و برنامه های مشکوک و مخرب را می بندد . اگر شما از وای فای های عمومی زیادی استفاده می کنید پس به محافظت از سیستم خود نیاز دارید و باید این برنامه ها را داشته باشید .

اگر یک فرد ازاد هستید و از وای فای های عمومی برای کار هفتگی خود استفاده می کنید شما یک تصویر از اینده کاری هستید . شما بسیار شجاع و باهوش هستید که پیش قراول این موضوع شده اید . پس هر چه زودتر این ابزارها را دریافت کنید تا بتوانید بدون وقفه و امن کارهای خود را انجام دهید .

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا